logo
Çağrı Merkezi;
0(332) 502 08 01
Bize Yazın;
info@acos.com.tr

Vizyon

Acos Otomasyon, konularında dünyanın en büyük markalarını ve en ileri teknolojisini Türk Otomasyon sektörüne sunmakta, güçlü satış sonrası hizmetleri ve teknik desteği, tüm ürünlerde üstlendiği teknik servis nosyonu ile deneyimini, uzmanlığını, güvenle özdeşleştirmekte, daha dinamik, daha hızlı ve daha odaklı bir hizmet anlayışıyla çözüm ortaklığı kavramını, yenilikçi bir vizyonla derinleştirmektedir.

 Acos servis ekibi, basit bir sorudan gelişmiş ürün ve uygulama desteğine  kadar her talebiniz için size hızlı ve etkin dönüş yapar. Çevrimiçi, telefon veya e-posta yoluyla ulaşan servis isteklerine kısa zamanda yanıt verilir.

 Acos için teknik servis ciddi bir iştir. Tesiste bir robotun üretim duruşu demek, gelir üretiminin durması anlamına gelir. Bunun yanında imalat plan ve taahhütlerinde aksama riski oluşabilmektedir. Müşterilerine servis sürekliliğini her koşulda sağlama kabiliyeti Acos'un övünç kaynağı özelliklerindendir.

Acos, geniş yedek parça stoğuna, özel onarım kitlerine, hızlı tamir reaksiyonuna, gereken özene ve ihtiyac duyulan daha fazla uzmanlığa haiz olarak, çözülene değin sorununuzu sahiplenir.